Ho┼č Geldin, Ziyaret├ži!

Forum i├žeri─čine ve t├╝m hizmetlerimize eri┼čim sa─člamak i├žin foruma kay─▒t olmal─▒ ya da giri┼č yapmal─▒s─▒n─▒z. Foruma ├╝ye olmak tamamen ├╝cretsizdir.

Kedilerle ilgili sorular ve merak edilenler­čś╝

• Konbuyu ba┼člatan LOTR Manya─č─▒
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi
LOTR Manya─č─▒

LOTR Manya─č─▒

Balrog of Morgoth ­čĺÇ
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
7 May 2022
Web
karavilgrup.com.tr
Merhaba,

Ben uzun zamand─▒r kedi besliyor ve sokaktaki canlara elimden geldi─či kadar yard─▒m ediyorum. Evimde besledi─čim bir o─člum ve sokakta onlarcas─▒ var. Merak etti─činiz ve sahiplenmek istiyorum ama ┼ču konuda ├žekincem var dedi─činiz durumlar var ise bu konu alt─▒nda sorabilirsiniz.

Derin

Derin

Moderat├Âr
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
9 May 2022
Hocam ben nedense k├Âpekleri daha samimi buluyorum ya bilmiyorum kedilere bir t├╝rl├╝ ─▒s─▒namad─▒m sanki her an sald─▒racak gibi sadece yavrular─▒ seviyorum :( bundan acilen kurtulmam laz─▒m kediler g├╝zel ├žocuklar

LOTR Manya─č─▒

LOTR Manya─č─▒

Balrog of Morgoth ­čĺÇ
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
7 May 2022
Web
karavilgrup.com.tr
Hocam ben nedense k├Âpekleri daha samimi buluyorum ya bilmiyorum kedilere bir t├╝rl├╝ ─▒s─▒namad─▒m sanki her an sald─▒racak gibi sadece yavrular─▒ seviyorum :( bundan acilen kurtulmam laz─▒m kediler g├╝zel ├žocuklar
K├Âpekler de tabii ki can─▒m─▒z ci─čerimizdir, onlar─▒ da kedilerden ay─▒rmay─▒z. K├╝├ž├╝k bir n├╝ans var ki k├Âpek bak─▒m─▒ kediye g├Âre daha zordur. Daha fazla ilgi isterler, daha hisli hayvanlard─▒r. Kediler ise vurdumduymaz canl─▒lard─▒r, d├╝nya umurlar─▒nda de─čildir. 24 saatin en az 17'sinde zaten uyurlar :D Bu sebeple kendilerine yetebilen canl─▒lard─▒r. Yoksa hepsi evlatlar─▒m─▒z ÔŁĄ´ŞĆ