Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iPhone hakkında

• Konbuyu başlatan ismetuygarkoyak
  • Başlangıç tarihi
I

ismetuygarkoyak

Tilki Adayı
Ticaret: 0 / 0 / 0
İyi bayramlar. iPhone telefonlar nasıl? Hiç kullanmadım. Uzun yıllar beni idare edecek telefon arıyorum. Samsung düşünüyordum. iPhone mu tercih etmeliyim? iPhone Samsung'a göre daha mı iyi? Bir de iPhone telefonlara bilgisayardan resim, müzik aktarılabiliyor mu?

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
İyi bayramlar. iPhone telefonlar nasıl? Hiç kullanmadım. Uzun yıllar beni idare edecek telefon arıyorum. Samsung düşünüyordum. iPhone mu tercih etmeliyim? iPhone Samsung'a göre daha mı iyi? Bir de iPhone telefonlara bilgisayardan resim, müzik aktarılabiliyor mu?
iPhone 11 kullanıyorum, gayet memnunum. Daha önce kullandığım telefonlar arasında en stabil olan olduğunu söyleyebilirim. Kullandığım iPhone modelleri; 5s, 6, 11. Müzik konusunda da bilgisayardan atılabiliyor fakat ben Spotify kullanıyorum. Resim aktarma konusu oldukça kolay USB ile bağlayıp atabilirsiniz. Samsung mu iPhone mu derseniz; Galaxy Ace 2 (2014) telefonumdan sonra hiç Samsung kullanmadığım için yanıt veremem :) iyi forumlar 🙏

Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
iPhone SE 2020 kullanıyorum. bu araç ile iPhone telefonunuzda bir çok şeyi halledebiliyorsunuz :)

Emre KRMN

Emre KRMN

Tilki Adayı
Uzun süreli ve rahat bir kullanım arıyorsanız tamamen iPhone öneririm hocam. Bende iPhone X kullanıcısıyım ve telefon kullanmaya başladığımdan beri iphone cihazlarından vazgeçemiyorum. Diğer telefonlara göre kat kat daha iyi diyebilirim.
Benim görüşüm.