Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Instagram Gizli Profilleri Nasıl Görebilirsiniz?

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Instagram, gizlilik ile ilgili olarak belirli sınırları olan ve geçtiğimiz birkaç yıla kadar da bu sınırları iyi bir şekilde korumayı başarabilmiş sosyal ağlardan bir tanesi. Bu gizliliğin en önemli noktalarından bir tanesi de profil gizliliğiydi diyebiliriz. Yine de artık çeşitli uygulamalar aracılığıyla profil gizliliği ihlal edilebiliyor. Eğer sizde Instagram Gizli Profilleri Görme Uygulamaları arıyorsanız aşağıda sizler için derlediğimiz uygulamalara göz atabilirsiniz.

Başlamadan önce şunu belirtmekte fayda var: Bu uygulamaları kullandığınız takdir de sizin ve takip ettiğiniz kişilerin de gizliliği ihlal edilecektir. Bu uygulamalar hesaplarınıza erişir ve verilerinizi ele geçirirler. Yani bu uygulamaları kullanacaksanız aynı anda kendi gizliliğinizden de feragat ettiğinizi unutmamalısınız. Bu nedenle Instagram Gizli Profilleri Görmek istiyorsanız sahte hesaplar kullanarak kendi gizliliğinizi de koruyabilirsiniz.

1

1) Lili
Yalnızca Android telefonlarda çalışan Lili, hızlı bir şekilde gizli profiller içerisindeki resimlere ve hikayelere bakmanızı sağlar. Bunun dışında profilinize kimlerin baktığını da Lili aracılığıyla görebilirsiniz ancak bu özelliği kullanmak için ücretli üyelik satın almanız gerekir. Ücretsiz üyelik ile günde yalnızca 3 defa gizli profillere göz atabilirsiniz.

2) Ghosty
Android ve IOS cihazlarda çalışan ve ücretsiz kullanımı da mümkün olan Ghosty ile Instagram Gizli Profillere Bakmak mümkün! Uygulamayı birkaç dakika içinde indirebilir ve gizli profilleri görebilirsiniz.

3) Scout
Birçok kişi tarafından kullanılan Scout uygulaması, çok farklı özelliklere sahip olsa da çoğu kişi tarafından yalnızca gizli profilleri görme amacıyla kullanılıyor.

Tüm bu uygulamaları kullanarak gizli hesapları görmeniz mümkün! Ancak IOS cihazlarda bu uygulamaların sorun çıkarttığını da son olarak belirtelim. Bunların haricinde sormak istediğiniz farklı şeyler olursa yorumlardayım. Herkese iyi forumlar!