Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hobileriniz Neler?

• Konbuyu başlatan LOTR Manyağı
  • Başlangıç tarihi
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Selamlar,

Yaşadığımız hayatın stresinden ve genel konulardan uzaklaşmak için hepimizin bazı hobileri olmalı diye düşünüyorum. Her ne kadar çok az önemsesek de insanın kendine vakit ayırması ve mutlu olduğu şeyleri yaparak daha pozitif bir ruh haline bürünmesi için herkese oyalanacak bir hobi lazım. Ben naçizane kendini düşünen ve bir birey olarak öneminin farkında olarak birden fazla hobi ile ilgileniyorum.

Spor, oyun, film, dizi, gezmek, masa oyunları, kart oyunları yani bu liste daha uzayıp gidebilir :)

Sizler ne tür hobilere sahipsiniz ve neler önerirsiniz?

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Ağırlık kaldırmak ve yeni insanlarla tanışmak. Bu arada sosyal yönüme güvenirim, hiç tanımadığım insanlarla dahi sohbet başlatırım bazen. Baya eğlenceli oluyor. :)

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Ağırlık kaldırmak ve yeni insanlarla tanışmak. Bu arada sosyal yönüme güvenirim, hiç tanımadığım insanlarla dahi sohbet başlatırım bazen. Baya eğlenceli oluyor. :)
O konuda ben de kendime güvenirim. Çekingen bir insan değilim, ağzım iyi laf yapar. Yabancı bir yerde olsam bile kısa sürede gruba dahil olurum.