Ho Geldin, Ziyaret癟i!

Forum i癟eriine ve t羹m hizmetlerimize eriim salamak i癟in foruma kay覺t olmal覺 ya da giri yapmal覺s覺n覺z. Foruma 羹ye olmak tamamen 羹cretsizdir.

Hesap sat覺 kurallar覺

• Konbuyu balatan LOTR Manya覺
  • Balang覺癟 tarihi
Durum
zg羹n羹z bu konu cevaplar i癟in kapat覺lm覺t覺r...
LOTR Manya覺

LOTR Manya覺

Balrog of Morgoth
Moderat繹r
Kat覺l覺m
7 May 2022
Web
karavilgrup.com.tr
Merhaba sevgili Tilki.Net ailesi

ncelikle lol hesab覺n覺 satmak isteyen kullan覺c覺lar hesaplar覺na ait t羹m seviye, istatistik, baar覺, sunucu ve ampiyon say覺s覺n覺 net bir ekilde a癟aca覺 ilanda belirtmelidir. Daha sonra satmak istedikleri hesap i癟in belirledikleri fiyat覺 ilana ekleyerek lol hesap al etiketiyle paylamal覺d覺rlar. Bu sayede hesap sat覺n almak isteyen kullan覺c覺lar bu ilanlara 癟ok daha kolay bir ekilde ulaabilirler.

1-Hesap sat覺 ilemleri Tilki.Net y繹netim ekibinin kontrol羹nde y羹zde y羹z g羹venli bir yol ile yap覺lacakt覺r.
2-Al覺c覺 ve sat覺c覺 tutarda m羹tab覺k kald覺ktan sonra sat覺c覺 hesab覺 y繹netim yetkilisinin belirleyecei bir mail adresine tan覺mlayacakt覺r.
3-Hesap sat覺c覺n覺n kontrol羹nden al覺nd覺ktan sonra al覺c覺 belirlenen tutar覺 sat覺c覺 hesab覺na g繹ndecektir. G繹nderim dekont ile teyit edilmek zorundad覺r.
4-Sat覺c覺 belirlenen tutar覺n hesaba ge癟tiinin teyidini dekont ile vermek zorundad覺r.
5-Sat覺c覺 teyit verdikten sonra y繹netim ekibinin kontrol羹nde bulunan mail al覺c覺n覺n belirledii bir mail adresi ile deitirilecektir.

Al覺veri bittikten sonraki s羹re癟te oluabilecek herhangi bir sorundan Tilki.Net ailesi mesul tutulamaz.

Tilki.Net
ailesi olarak hesap sat覺 ileminden herhangi bir komisyon almad覺覺m覺z覺 ve bu ilemi 羹cretsiz bir ekilde yapt覺覺m覺z覺 belirtmek isterim. Art覺k LoL hesap al覺verii Tilki.Net g羹vencesi ile sizlerle...

Durum
zg羹n羹z bu konu cevaplar i癟in kapat覺lm覺t覺r...