Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Herkese Selam

• Konbuyu başlatan Kadir
  • Başlangıç tarihi
K

Kadir

Tilki Adayı
Ticaret: 0 / 0 / 0
Merhabalar,
Forumları Hep Çok Sevmişimdir. Genelde Bir Foruma Katılmadan Önce Üye Sayısına Bakarım Az Üyesi Varsa İster İstemez Bir Ön Yargı Oluşur İçimde Ama Buraya Kanım Kaynadı Katılayım Bari Dedim. İnşAllah Çok İyi Yerlere Gelir Tilki.net.

Vazgeçmek, Pes Etmek Yok ;)

Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Aramıza hoş geldin :)

Derin

Derin

Moderatör
Moderatör
Öncelikle aramıza hoş geldin dostum ayrıca '' Genelde Bir Foruma Katılmadan Önce Üye Sayısına Bakarım Az Üyesi Varsa İster İstemez Bir Ön Yargı Oluşur İçimde Ama Buraya Kanım Kaynadı Katılayım Bari Dedim'' Bende aynen bu düşünceyle katıldım.

K

Kadir

Tilki Adayı
A

Ardaa41

Tilki Adayı
Merhabalar,
Forumları Hep Çok Sevmişimdir. Genelde Bir Foruma Katılmadan Önce Üye Sayısına Bakarım Az Üyesi Varsa İster İstemez Bir Ön Yargı Oluşur İçimde Ama Buraya Kanım Kaynadı Katılayım Bari Dedim. İnşAllah Çok İyi Yerlere Gelir Tilki.net.

hoş geldin dostum.

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Merhabalar,

Hoş geldiniz, sizlerin desteği ile elbette çok iyi yerlere geleceğiz. :)