Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hangi spor ile uğraşıyorsunuz?

• Konbuyu başlatan LOTR Manyağı
  • Başlangıç tarihi
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Kredi
1,666
Selamlar,

Hepinizin bildiği üzere sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazlarından biri de spor yapmaktır. Ülkemizde spor yapan insanların oranı yapmayanlara oranla ne yazık ki çok düşük. Ancak 15 dakika yapılacak bir yürüyüş bile sağlıklı bir yaşamda çok yüksek bir rol oynar. Ben aktif olarak 8 yıllık fitness geçmişi olan bir insan olarak hayatımdaki düzeni spora ve düzenli beslenmeye borçluyum diyebilirim. Peki sizin yaptığınız ve önerdiğiniz sporlar nelerdir?

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Kredi
3,614
Yaklaşık 6 aydır aralıksız fitness ile uğraşıyorum. Daha önce 3-4 ay başlayıp bıraktığım dönemler oldu. Ayrıca kısa bir süre boks ile uğraştım, tekrar başlamayı da düşünüyorum. Profesyonel olarak olmasa da yüzme, yürüyüş yapma ve masa tenisi gibi aktiviteleri seviyorum. Spor hayattır ⭐

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Kredi
1,666
Yaklaşık 6 aydır aralıksız fitness ile uğraşıyorum. Daha önce 3-4 ay başlayıp bıraktığım dönemler oldu. Ayrıca kısa bir süre boks ile uğraştım, tekrar başlamayı da düşünüyorum. Profesyonel olarak olmasa da yüzme, yürüyüş yapma ve masa tenisi gibi aktiviteleri seviyorum. Spor hayattır ⭐
Hangi spor olursa olsun mutlaka hayatın bir noktasında yer almalı diye düşünüyorum. Ayrıca;

Kardeşim o hareketi yanlış yapıyorsun.

K

Kadir

Tilki Adayı
Kredi
0
Muay Thai İle Uğraşıyordum Birkaç Ay Öncesine Kadar. Okul Yüzünden Bırakmak Zorunda Kaldım Maalesef.(1 2 Aya Yeniden Başlayacam Tabii) Onun Dışında Yüzmeyi ve Yürümeyi Çok Severim.

Yaşadığım Şehir Biraz Küçük Olduğu İçin Heryere Yürüyerek Giderim. En Son Ne Zaman Toplu Taşıma Kullandım Hatırlamıyorum :D

Hatta Bunun İçin Bana Cimri Diyenler Var.
Varsın Desinler :D

Phorcys

Phorcys

Tilki Adayı
Kredi
29
Vücut geliştirme yapıyordum 2 yıl kadar yaptım pandemi başlayınca bırakmıştım tekrar başlayamadım.