Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

GTA 6 Ne Zaman Geliyor?

  • Konbuyu başlatan WebFaresi
  • Başlangıç tarihi
WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
GTA 5 ilk çıktığında oyun dünyasını baştan aşağı değiştirmeyi başarmıştı. Bugünlerde yaşanan grafik devrimleri ve yapay zekanın büyük ilerleyişi gerçekten de oyun dünyasını benzer şekilde değiştiriyor. Ancak bu değişimlerin birçoğunda baş rolü oynayan Rockstar Games, GTA 6 ile yeni bir devrim yapabilecek mi merak konusu! Tabi burada devrimsel nitelikli bir oyunun çıkmasına etkili olabilecek birçok farklı faktör rol oynuyor ancak yine de bunlardan bağımsız bir şekilde oyunun patlama yapması da mümkün olabilir! Peki, GTA 6 Ne Zaman Geliyor? Birçok kişinin bu soruya cevap aradığını rahatlıkla ifade etmek mümkün. Şimdi, oyun dünyasının önemli isimlerinin konu ile ilgili düşüncelerine ve oyunun muhtemel çıkış tarihin bir göz atalım!

Gta 6 7767

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?
Oyunun çıkış tarihi ile ilgili henüz resmi bir tarih bulunmuyor ancak yine de "GTA 6 Ne Zaman Yayınlanacak?" sorusuna cevap arayan birçok kişi var ve oyun dünyasının önemli isimleri bu konu ile ilgili çeşitli iddialar ortaya atıyorlar. Söylentilere göre oyunun 2023'ün yaz aylarında çıkması ve Miami'de geçmesi bekleniyor. Ancak bu tam anlamıyla bir söylenti ve doğrulu ile ilgili de net bir şey olmadığını ifade etmek mümkün olabilir. Eğer sizler de bu oyunu bekliyorsanız ve oyunu ön sipariş ile almak istiyorsanız Rockstar Games Twitter hesabını takipte kalabilirsiniz. Böylece oyun ile ilgili resmi duyuruları anında öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.
 
m2hmet

m2hmet

Tilki Adayı
Katılım
19 Haz 2022
Mesajlar
58
Konum
Gaziantep
Yıllardır bekleniyor. Bu kadar ümit sonunda kötü birşey çıkarsa Rockstar games gg. Kötüden kastım ( hikaye , karakterler)

Bana kalırsa hiçbir oyun gta 5 gibi hikaye yapamaz :). Hikaye yazarlarının emeği çok büyük.