Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Forumumuzun adını taşıyan ürünler

• Konbuyu başlatan Mervece
  • Başlangıç tarihi
Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Ticaret: 0 / 0 / 0
Benim bir fikrim var Tilki ailesi forumumuz daha da büyüdüğü zaman reklam almaya başladığımız dönemlerde forumumuzun adını taşıyan kupa, tişört, kalem, defter gibi ürünler mağaza bölümünde satışa sunulsa güzel olmaz mı? :) Bu konu hakkında çalışmalar olur mu?

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Evet mağaza kısmına hem dijital hem de fiziki ürünler eklenecek, ayrıca belirtmeliyim ki forumumuz şuan için çok güzel ilerliyor. Yeni temamızında %60'lık kısmı tamamlandı. 100 üyemiz olmasına rağmen aktif olarak foruma giren yaklaşık 25 civarı üyemiz var. Forum sitemizin 2. ayına girdik ve aylık ziyaretçi sayılarımızda da güzel artışlar var.

Bu şekilde ilerlemeye devam edersek, 1 yıl sonra Tilki.NET çok güzel bir konuma gelmiş olacak. Bize destek veren Tilki.NET ailesine sonsuz teşekkürler. 🦊

Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Evet mağaza kısmına hem dijital hem de fiziki ürünler eklenecek, ayrıca belirtmeliyim ki forumumuz şuan için çok güzel ilerliyor. Yeni temamızında %60'lık kısmı tamamlandı. 100 üyemiz olmasına rağmen aktif olarak foruma giren yaklaşık 25 civarı üyemiz var. Forum sitemizin 2. ayına girdik ve aylık ziyaretçi sayılarımızda da güzel artışlar var.

Bu şekilde ilerlemeye devam edersek, 1 yıl sonra Tilki.NET çok güzel bir konuma gelmiş olacak. Bize destek veren Tilki.NET ailesine sonsuz teşekkürler. 🦊
Ben burada olmaktan, size destek vermekten oldukça memnunum bana zor zamanımda el uzattınız bana kendimi ifade edebilmem için yeni bir kapı açtınız sizinle birlikte güzel adımlar atacağımıza inancım sonuz kısa bir süre içinde de ticari forumların en iyisi olacağımızdan hiç şüphem yok Allah yardımcınız olsun :)

Derin

Derin

Moderatör
Moderatör
Mantıklı aslında, ama önce mod ve adminlere şimdiden birer tane göndersek :p@Thous hocam ne dersiniz ? :D

Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör