Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Facebook'ta Gönderilen Arkadaşlık İsteklerini Görme

  • Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Sosyal medya dediğimizde aklımıza hiç şüphesiz Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, Vk, TikTok diye uzayan bir liste gelir. Facebook’ta tanıdığımız, tanımak istediğimiz insanlara arkadaşlık isteği göndeririz. Bazı insanlar arkadaşlık isteklerini onaylamaz veya silmez. Hatta Facebook’ta arkadaşlık isteği yolladığımız kişi hayatını kaybetmiş, Facebook kullanmayı uzun süre önce bırakmış, Facebook hesabı çalınmış veya Facebook şifresini unutmuş olabilir. Bu durumda arkadaşlık istekleri askıda kalabilir. Bu yazımı okuyarak Facebookta gönderilen arkadaşlık isteklerini görme işlemini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki paragrafta Askıda kalmak kelimesini ‘ istek yollanmış fakat karşı taraf tarafından kabul edilmemiş veya silinmemiş arkadaşlık istekleri ‘ için kullandım.

Özellikle küçük ve orta ölçekli firmalar reklam, tanıtım amaçlı şahıslara arkadaşlık isteği gönderir. Bir Facebook hesabında maksimum 5.000 arkadaş bulunabilir. Gönderilen arkadaşlık istekleri karşı taraftan onaylanmazsa, istekler askıda birikmeye devam ederler. Facebook, insanların rahatsız edilmelerini önlemek amacıyla yaptırım olarak ilkinde ‘ arkadaşlık isteği ve mesaj yollama özelliğini ‘ süreli olarak askıya alır. Sürekli tekrar eden işlemlerde ise Facebook bu profilleri kalıcı olarak kapatabilir, erişimlerini kalıcı olarak kısıtlayabilir.

Facebook’tan daha önce gönderdiğiniz arkadaşlık isteklerini görmek için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayınız. Anlatım Facebook’un 2022 Mayıs ayına aittir.

Facebook ta gonderilen arkadaslik listesini gorme

Facebookta Gönderilen Arkadaşlık İstekleri Nasıl Görülür?​

Ayrıca Facebook’ta gönderilen istekler kısmını 2-3 ayda bir düzenli şekilde takip etmenizi öneriyoruz. Çalınan Facebook hesaplarının sahte bayan profillerine dönüştürüldüğüne çevremizde çokça şahit olmuşuzdur. Saygınlığınıza zarar gelmemesi için bu kısmı belli zaman periyotlarında kontrol edin. Facebook'ta Gönderilen Arkadaşlık İstekleri iptal ve görme işlemi için aşağıdaki adımları sırasıyla takip edin.

Facebook Hesabınıza Giriş Yapın
  • Facebook hesabımızda işlem yapabilmek için giriş yapmak şart. Telefon, tablet veya bilgisayarınızdan facebook’a giriş yapınız. Facebook’a zaten giriş yaptıysanız bir sonraki adıma geçin.

Facebook Profilinize Gidin
  • Vurgulamak için kırmızı dikdörtgen içine aldığım kısma tıklayınız eğer tıklayabiliyorsanız, direkt olarak şu linke tıklayın ->

Gönderilen İstekleri Gör Kısmına Tıklıyoruz
  • Sizlere gösterebilmek adına Deneme Hasap isimli kullanıcıya arkadaşlık isteği göndermiştim. Bu kısma gittiğinizde gönderdiğiniz istekler aşağıdaki gibi gözükecektir. Yandaki linke tıklayarak gönderilen istekler kısmına ulaşabilirsiniz =>

Facebook gonderilen arkadaslik istekleri

Facede gönderdiğim arkadaşlık isteklerini görme
işlemi nasıl yapılır diye soranlar için hazırladığım bu yazı umarım işinize yaramıştır. İyi forumlar ♥
 
WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Hocam elinize sağlık. Bir ara müsait olursanız Instagram gönderilen takip isteklerini görme ile ilgili de bir makale yazabilirsiniz. Çok fazla istek biriktiği zaman Instagram spam uyarısı veriyor, tecrübeyle sabit. :D