Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme

  • Konbuyu başlatan Slade
  • Başlangıç tarihi
Silinen Facebook mesajlarını kurtarmanın mümkün olup olmadığını pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Silinen Facebook mesajlarının geri geldiği doğru, ancak bunu yapmadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var. Bu konuda bilinmesi gerekenleri ve Facebook mesajlarını nasıl kurtarabileceğinizi detaylı olarak araştırabilirsiniz. Facebook mesajları geri yüklenebilir. Facebook'ta yanlışlıkla veya başka bir nedenle sildiğiniz mesajlara yeniden erişim sağlamak için atmanız gereken adımları ayrıntılı olarak açıkladık. Bu adımları uygulayarak silinen Facebook mesajlarını kurtarma sorununu kolayca çözebilirsiniz.

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemi​

Kullandığınız uygulamalar ve web siteleri güncelliğini yitirebilir. Bu yıl kullandığımız şey gelecek yıl çalışmayabilir. Bu yüzden teknoloji problemlerini ararken, mevcut problemleri bulmak için cari yılı aramak gerekir. Facebook'tan silinen mesajları kurtarma, bu yıl birçok farklı uygulama ile 2022 yılında yapılıyor. Facebook mesajlarını mobilden kurtarma, Facebook mesajlarını bilgisayardan kurtarma, Android ve iOS telefonlardan mesaj kurtarma farklı olmaktadır. Facebook mesajlarınızı kurtarmak için işinize yarayan her şeyi kullanabilirsiniz.

Facebook silinen mesajlari geri getirme

Mesajları Geri Getirme İşlemleri​

İlk olarak, bunu bilgisayarınızda yapmanız gerekir. Bir bilgisayardan hesabınıza giriş yapmalısınız. Ana sayfada ayarlar var, üzerine tıklayın. Ardından, genel hesap ayarları sayfası görünür. Sayfanın altındaki sayfanın altında Facebook verilerinin bir kopyasını indirme seçeneği vardır. Bu kısma ulaşamadıysanız alttaki linke tıklayabilirsiniz.

Sonraki ekran aşağıdaki indirme bilgileri ekranıdır, yeşil düğmeye tıklayın. Depomu buradan başlat. Arşivimi ‘’Başlat’’ tıklayın. Bu süre zarfında sizden Facebook şifrenizi isteyecek, girdikten sonra dosyayı nereye kaydedeceğinizi soracaktır. Nereye kaydedeceğinizi seçtiğinizde dosyayı indirir.

Bu dosyaya video, fotoğraf, mesaj dahil daha önce paylaştığınız tüm bilgileri yükleyebilirsiniz. Kurtarmak istediğiniz Facebook mesajları, mesajlar klasöründeki html uzantısı bağlantısında bulunabilir.

Facebook Mesajları Geri Getirme Mobil​

Arşivinizi, Facebook Messenger'da silinen mesajları kurtarmakla aynı şekilde masaüstünden giriş yaparak ayarlardan indirebilirsiniz. Facebook Messenger mesajlarını kurtarmak için cep telefonunuzdan yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Instagram gibi pek çok uygulamada olduğu gibi hesap ayarları, hesap dondurma, aktivasyon işlemi ve arşivleme işlemleri için bir tarayıcıdan hesap almak gerekiyor. Silinen mesaj kurtarma kodu yoktur.

Facebook'ta bir yazılım geliştirici tanımıyorsanız, platforma kodla kolayca müdahale edemezsiniz. Zaten her şeyi depoda yedeklerler, bu yüzden böyle bir kod gerekmez. Sildiğiniz Facebook mesajlarını kurtarmak için yukarıdaki adımları uygulamanız yeterlidir. Daha önce yedeklenen her şey arşivinizde olacaktır.

Böylelikle mesajlarınızı hem mobil uygulamalar üzerinden hem de masaüstü uygulamalar üzerinden kolaylıkla geri getirme deneyimine erişmiş olacaksınız. İşlemlerinizi yapmak bu kadar kolay ve pratiktir. İster mobil isterseniz de masaüstü bilgisayarlarınız üzerinden işlemlerinizi çok hızlı ve süratli bir şekilde yapma deneyimine erişebilir ve kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz, işlemler bittikten sonra mesajlarınızı istediğiniz yerde saklayabilirsiniz.