Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Facebook Giriş Yapılan Yerler Nasıl Silinir?

 • Konbuyu başlatan Thous
 • Başlangıç tarihi
Bu yazıda Facebook Giriş Yapılan Yerler, Facebook Nereden Girilmiş gibi konulara cevap vermeye çalışacağım. Yani kısacası Facebook hesabına giriş yapılan cihazları görmek için yapılacak işlemleri anlatacağım. Facebook hesabınızın açık olduğu bilgisayar, tablet ve telefonlardan adınıza yapılacak olan paylaşımlar, sizi sıkıntıya sokabilir. Dolandırıcılar genellikle bu hesaplardan, sizin adınıza para isteyebilir. Adınıza asılsız yapılan paylaşım sosyal çevrenizde olumsuz etki yaratabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız özel görüşmeleri size göndererek size şantaj dahi yapabilir. Bu yüzden anlatacaklarımızı dikkatle dinlemenizi ve belli zaman aralıklarıyla Facebook şifrenizi değiştirmenizi öneriyorum. İnternet sitelerinde bulunan Facebook ile bağlan modülü burada uygulama olarak görülebilir fakat bu endişelenmeniz gereken bir durum değildir.

Facebook Giriş Yapılan Yerler, hesap güvenliği açısından önemli bir konudur. Suç teşkil edecek herhangi bir gönderi paylaşıldığında hesap sahibine mahkeme yolu gözükebilir.

Facebook giris yapilan yerler 1

Facebook Giriş Silme Ön Uyarı; Facebook’ta şifrenizi değiştikten sonra tüm oturumlardan çıkış yap’a tıklayarak, hesabınızın açık kaldığı tüm oturumlardan çıkış yapabilirsiniz.

Facebook’ta Giriş Yapılan Yerler​

Facebook hesabıma nereden girilmiş? Sorusuna cevap alabilmek için aşağıdaki adımları sırasıyla takip edin.

 • Facebook hesabınıza giriş yapıyoruz.

  Facebook giris silme

 • Giriş yaptıktan sonra sağ üstteki aşağı ok kısmına tıklıyoruz.
 • Daha sonra sağ üstten Ayarlar ve gizlilik kısmına geçiş yapıyoruz.

  Facebook giris yapilan yerler

 • Yeni çıkacak ekranda ‘ Ayarlar ‘ kısmına giriyoruz.

  Facebook giris nasil silinir

 • Sol menüde bulunan Güvenlik ve Giriş kısmına tıklıyoruz.

  Facebook giris yapilan yerleri gorme
 • Böylece karşımıza çıkacak ekranda ‘ Giriş Yaptığın Yerler ‘ kısmını görebiliyoruz.
 • Facebook Giriş Yapılan Tüm Yerleri görmek için ' Daha Fazla ' kısmına tıklıyoruz.
 • Sağ tarafta alt alt üç nokta işareti görüyoruz. Facebook Giriş Silme işlemini yapmak istediğiniz cihazlar için bu kısma tıklayarak, Çıkış yap kısmına tıklayın.
Yukarıdaki işlemler takip edilerek, telefon üzerinden de Facebook Giriş Yapılan Yerler ve Giriş Silme gibi işlemler gerçekleştirilebilir. Eğer bilgisayar üzerinden bu işlemi yapacaksanız ve yukarıdaki işlemleri gerçekleştiremediyseniz aşağıdaki linke tıklayarak linke tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.Şifre Değiştirerek Açık Olan Cihazlardan Çıkış Yapmak​

Facebook şifrenizi değiştirdikten sonra, ekranda açık olan oturumları kapat gibi bir hatırlatıcı çıkacaktır. Bu hatırlatıcıdan çıkış yaparsanız, cihazlarda açık unuttuğunuz tüm oturumlar kapatılacaktır. Güvenliğiniz için lütfen bu konuyu önemseyin.

Facebook Giriş Yapılan Yerler ve Giriş Silme gibi işlemleri ele aldığım bu yazım umarım sizler için yararlı olmuştur. Okuduğunuz için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim. ♥
 
Son düzenleme:
Impossible

Impossible

Tilki Adayı
Katılım
9 May 2022
Mesajlar
14
Kredi
-1
Points
1
Ticaret: 0 / 0 / 0
Güzel konu tebrikler 🙏