Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Facebook Beğenilen Sayfaların Listelenmesi

  • Konbuyu başlatan Slade
  • Başlangıç tarihi
Sosyal medya platformu Facebook 2006 yılında kuruldu ve Türkiye'de popüler olduğu yıl 2006 ile 2007 idi. Aradan 10 yıldan fazla zaman geçti ve çoğumuzun çok eski hesapları var. “10 yılda hangi sayfaları sevdim” hiç düşündünüz mü? Favori sayfalarınızı henüz ziyaret ettiniz mi? Belki de şu anda beğenmediğiniz veya beğenmek istemediğiniz sayfaları seviyor gibisiniz. Çünkü geçmişte sahte beğeniler ve daha sonra sayfa adı değişiklikleri çok modaydı.

Sitelerine girdiğinizde farkına varmadan otomatik olarak sayfasını beğenirsiniz ya da beğendiğiniz sayfa adını ve şeklini değiştirerek hiç istemediğiniz bir sayfaya dönüşebilir, başlangıç için gayet mantıklı bir sitedir.

Facebook'un bu günlerde sayfa adını değiştirmek için onaya ihtiyacı var, bu yüzden dolandırıcılıktan kaçınılacak gibi görünüyor. Ancak, yaptığınız beğenileri önceden kontrol etmeniz faydalı olacaktır.

Facebook begenilen sayfalarin listelenmesi

Facebook Nedir? Beğendiğim Sayfaların Listesi Ne İşe Yarar?

Şubat 2006 da Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, adını çoğu insanın hayatında en az bir kez duyurmasını sağlayan oldukça gelişmiş bir sosyal ağ platformudur. Kurulduğu günden bu yana geçen zamana rağmen, popülaritesini kaybetmeden her geçen gün daha fazla kitleyi kendine çekerek kullanıcı tabanını büyüten bu platformda yapabileceğiniz çok şey vardır.

Facebook'un çeşitlilik açısından bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri de budur. Muhtemelen Facebook'un özelliklerinin çoğunu nasıl kullanacağınızı biliyorsunuzdur, ancak belirli özellikleri bulmakta sorun yaşamanız normaldir. Uzun geçmişi ile değişen karakteri de bu sorunlarla karşılaşmanızın sebeplerinden biridir. Facebook'ta farklı düşünce ve fikirlerle oluşturulmuş sayfalar var.

Bu sayfaları beğenerek, bir şekilde aynı fikirde olduğunuzu göstermiş olursunuz. Aynı zamanda bu sayfadan makaleler görmeye devam edeceksiniz. Ayrıca bir sayfayı istediğiniz gibi açıp birçok kişi tarafından beğenilmesini sağlayabilirsiniz. Sayfalar oluşturmak ve farklı sayfaları beğenmek, Facebook'un birçok özelliğinden sadece biridir.

Uzun süredir Facebook kullanıcısıysanız, geçmişte birçok farklı sayfayı ziyaret etmiş ve beğenmiş olabilirsiniz. Beğendiğiniz bu sayfalar zamanla değişmiş olabilir veya artık ilginizi çekmiyor olabilir. Bu nedenlerle beğendiğiniz sayfaları görmek ve belirli sayfalardan beğenileri kaldırmak isteyebilirsiniz. Veya başka nedenlerle beğendiğiniz sayfaları görmek istemeniz tamamen normaldir.

Listeyi Bulma İşlemi

Siz de bir Facebook platformu kullanıcısısınız ve geçmişte birçok sayfayı ziyaret ettiniz, beğendiğiniz sayfalar beğenmediğiniz sayfalar. Şimdi onları görmek ve belki bazılarını sevmeyi bırakmak istiyorsunuz. Facebook'ta beğendiğiniz sayfaları bulmakta sorun yaşıyorsanız, onlara nasıl erişeceğinizi adım adım yapabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken ilk işlem tabi ki Facebook üzerinden hesabınıza giriş yapmaktır.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana sayfanıza geleceksiniz. Ana sayfanın sol alt kısmındaki "keşfet" bölümünü bulduğunuzda, burada bir "sayfalar" seçeneği göreceksiniz. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra beğendiğiniz tüm sayfalar sırayla açılacaktır. Bu adımdan sonra zamanla içeriği değişen veya artık beğenmediğiniz sayfaları belirleyebilir veya hesabınızdaki sayfalarda yapmak istediklerinizi uygulayabilirsiniz. Eğer bu listeye ulaşamıyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak beğendiğiniz sayfaları bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.