Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

En Ucuz .Com Domain Nereden Alınır?

• Konbuyu başlatan Impossible
  • Başlangıç tarihi
Impossible

Impossible

Tilki Adayı
Ticaret: 0 / 0 / 0
Ucuz .com alan adı almak için arayışta iseniz bu liste sizin için gerçekten yararlı olacağını düşünüyorum. Bir çok firma ucuz .com domain için kampanyalar yapmaktalar. Bunları sizler için derledim. Güncel olmayanlar veya sorun çıkaranlar olursa mutlaka konu altından belirtin.

1. firması gerçekten sağlam ve güzel bir firma. İlk müşterilerine özel 2.46 dolardan .com alımı sağlamaktadır.
2. firması da güzel bir fiyat sunmuş .com için. COVIDCARE22 kupon kodu ile 4.59 dolardan .com alabiliyorsunuz kendilerinden.
3. bu aralar ismini sıkça duyduğum yeni bir firma. Domain firmasının domaini bile harika :D 4.90 dolarlık güzel bir fiyattan domain alabiliyorsunuz.
4. yeni betadan çıktı Google'un kendi resmi domain firmasıdır. Rahatlıkla kendilerine güvenebilirsiniz Türk kullanıcılara özel sundukları 75 TL'lik harika ücret ile alım sağlayabilirsiniz.
5. Türk bir firma kendilerini uzun zamandır kullanıyorum bir o kadar severim kendilerini uygun hizmet anlayışına sahipler, karşınızda türk birini bulmak istiyorsanız bir sorunda mutlaka kendileriyle çalışın derim. İlk kaydınıza özel 4.99 dolardan alım yapabilirsiniz.
6. uzun süredir aktif güzel firmalardan biri yine. Kendileriyle sorun yaşamazsınız zamanında alım yapıp denedim. Şu an yeni kayıt olacak müşterilerine özel 2.49 dolardan .com domain ve yanında .xyz domain hediyeleri mevcut.

Phorcys

Phorcys

Tilki Adayı
Ticaret: 0 / 0 / 0
Eskiden godaddy diye bir firma vardı, ilk yıl bedava gibi çok uyguna kayıt yapılıyordu sonraki yıllar çok yüksek fiyata yeniletiyordu.

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Eskiden godaddy diye bir firma vardı, ilk yıl bedava gibi çok uyguna kayıt yapılıyordu sonraki yıllar çok yüksek fiyata yeniletiyordu.
Arada promosyon yapıyor, Godaddy firması. Domain ticareti yapanlar yeni hesap açarak promosyonlu domain alıyor. Ardından domaini satarken hesabı devrediyorlar.