Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

En İyi Ücretsiz 4 e-Posta Servisi

  • Konbuyu başlatan WebFaresi
  • Başlangıç tarihi
WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Günümüzde mail alışverişi yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz çok fazla e-Posta servisi bulunuyor. Ancak bu servislerin önemli bir çoğunluğu kullanım açısından yeterince pratik değil ve kullanıcıların istediği sonuçları vermeyebiliyor. Bu nedenle sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi için bu yazımızda En İyi Ücretsiz 4 e-Posta Servisi şeklinde bir liste hazırladık. Burada yer alan e-Posta servislerinin tamamı son derece kullanışlı diyebiliriz. Hem spam mail sorunundan tam olarak kurtulmanızı sağlıyorlar hem de çok pratik bir şekilde mail alışverişi yapmanızı sağlıyorlar. Ayrıca arayüz kullanımı açısından da diğer e-Posta servislerine kıyasla çok daha iyi durumdalar.

Eğer sizler de sıklıkla mail alışverişi yapıyorsanız ya da e-Posta hesabınızın daha derli toplu görünmesini istiyorsanız bu e-Posta servislerini kullanabilirsiniz. Şimdi, bahsettiğimiz En İyi Ücretsiz e-Posta Servisleri listemize kısaca bir göz atalım.

Kullanışlı ve Ücretsiz En İyi e-Posta Servisleri
  1. GMAİL: Günümüzde en çok kullanılan e-Posta servislerinin başında geliyor ve oldukça sade bir arayüzü var. Google alt yapısını kullanıyor olması yönüyle de güven veriyor.
  2. YAHOO: Son yıllarda popülerliğini yitirmiş olsa da hızlı bir hizmet standardı var ve bu yönüyle tercih edilebiliyor.
  3. YANDEX: Rusya üretimi olması açısından güvenilirliği ile ilgili şüpheler olsa da yine de popüler bir mail uygulaması.
  4. OUTLOOK: Oldukça fazla özelliğe sahip ve diğerlerine göre karmaşık ancak yine de kompleks mailler yazabilmek için harika!
Bahsettiğimiz çok kullanışı ve ücretsiz e-Posta servisleri bunlardı! Konuyla ilgili sorularınız olursa yorumlarda belirtebilirsiniz, iyi forumlar!
 
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Katılım
7 May 2022
Mesajlar
519
Web
karavilgrup.com.tr
Ticaret: 0 / 0 / 0
Bireysel değil de kurumsal olunca Outlook hayat kurtarıyor.