Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

En İyi Link Kısaltma Siteleri

  • Konbuyu başlatan Slade
  • Başlangıç tarihi
En iyi link kısaltma siteleri ile oluşturduğunuz linkleri sosyal ağlarda, forumlarda, e-postalarda, whatsappta veya bloğunuzda paylaştığınız her bağlantıdan para kazanabilirsiniz. Uzun linkleri (URL'ler) kısaltan link kısaltma siteleri olarak bilinen bu siteler aslında Twitter'ın karakter sınırlamasına bir çözüm olarak ortaya çıktı. Daha sonrasında gelir platformuna dönüştüler. Son zamanlarda söz konusu web sitelerinden bazıları sadece linkinizi kısaltmakla kalmıyor, aynı zamanda kısaltılmış linki paylaşırsanız tıklama sayısına göre ücretlendirilip para kazanmanıza da imkân veriyor.

Linkleri Neden Kısaltırız?​

Kısa linkler mesaj ve gönderilerde daha az yer kapladığından özellikle karakter sınırlı platformlarda işimizi kolaylaştırır. Linkleri kısaltmayı tercih ediyoruz çünkü uzun linklerden daha iyi görünüyor ve mesajlarımızın karışmasını engelliyor. Kısaltılmış bağlantılara sahip sayfalardaki bazı bağlantılar; Tıklamalar ve gösterimler gibi verilerle ilgili istatistikler sağlar. Bağlantı kısaltma, bir hedef URL'yi gizlemek için kullanılabilir, çünkü kısaltılmış bir URL gördüğünüzde, tıkladıktan sonra nereye gideceğinizi gerçekten bilemezsiniz. Son zamanlarda link kısaltmanın en popüler sebeplerinden biri de yukarıda bahsettiğimiz gibi para kazanmak!

Link kisaltma siteleri

Link Kısaltarak Para Kazanmak

Genellikle, link kısaltma siteleri, kısaltılmış URL ile açılış sayfası arasına bir reklam katmanı ekler. Gelen ziyaretçi kısaltılmış bağlantıyı tıkladığında, bir ara sayfada bir reklam görüntülenir ve ziyaretçi, ara sayfadan açılış sayfasına yönlendirilir. Hesaplarınızda, web sitenizde veya e-postalarınızda paylaştığınızda ve bu linklere tıklandığında reklam görüntülenir ve sizde para kazanmış olursunuz.

Bazı link kısaltma siteleri; Yalnızca uzun URL'leri kısa bağlantılara dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda paylaşılan bağlantılara tıklandığında da; Ayrıca bağlantıyı paylaşan kayıtlı kullanıcılar için belirli bir miktar para kazandırır. Bu nedenle ek gelir elde etmek isteyenler için en iyi link kısaltma servislerini/sitelerini sunmaya çalışıyoruz.

En İyi Link Kısaltma Servisleri​

Adf. ly: AdF. ly en eski ve en güvenilir link kısaltma sitelerinden biridir. AdF. ly' den para kazanmanın tek yolu kısa linkler değildir. Ayrıca tavsiye ettiğiniz arkadaşlarınızın kazançlarından ömür boyu tavsiye komisyonu da kazanabilirsiniz. Diğer bir deyişle, arkadaşınızın kazancının, %20'si hesabınıza yatırılacaktır. AdF. ly her ayın 10'unda ödeme yapar.

Shorte. st: 1.175.960 kayıtlı kullanıcısı olan Shorte. st ile kısaltılmış bağlantıların günlük toplam tıklama sayısı; 8.661.358.Short. est ile kısaltılan toplam link sayısı: 2.102.962.450 (Mayıs 2020) Shorte. st, yeni kullanıcıları davet ederseniz AdF. ly gibi promosyonlar almanızı sağlar. Shorte. st her ayın 10'unda ödeme yapar.

Linkvertise: Anadili Almanca olan ve Almanca konuşulan ülkelerde en iyi ücretli bağlantı kısaltma sitesi olarak kabul edilir. Can sıkıcı pop-up'lardan ve reklam katmanlarından kaçınabilir ve yine de ödeme alabilirsiniz. Kullanımı kolay bir admin paneline sahiptir. Aylık ödemeler PayPal ile yapılır en az belirlenen miktara ulaştığınızda Paysafecard veya Amazon kuponu da ödeme almak için kullanılabilir.

Shirinkme: Shrinkme, İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Portekizce dillerini destekler ve kullanımı kolay bir yönetici paneline sahiptir. Kullanmanız gereken stratejileri öğrenebileceğiniz birçok analiz fonksiyonu sunar. Kaydolduğunuzda, arkadaşlarınızın kazançlarından 1 $ kayıt bonusu ve ömür boyu komisyon alacaksınız. PayPal, Bitcoin, Payeer, Skrill ile ödeme yapar. Hindistan'daki kullanıcılar; UPI [Paytm ve banka havalesi ile de ödeme alabilirler. Ayrıca, sorularınızı veya yardım isteklerinizi gönderebileceğiniz bir destek ekibine de sahiptirler.

Adshrink. İt: Adshrink. İt, dünyadaki en karlı URL kısaltıcıdır ve reklam gelirinden %80 kazanır. Adshrink. İt, 2016'dan beri bağlantı URL kısaltıcı bir site olarak kullanımı mevcuttur ve web'deki en güvenilir URL kısaltıcılardan biri olarak kabul edilir. Kullanıcıları iyi organize edilmiş bir çalışma platformu sunar. İyi bir programlama yapısına sahiptir. Adshrink. İt ayrıca bağlantılarınız için analiz araçları sunar.

Smoner: Dünyanın herhangi bir yerinden insanlar bağlantınıza tıklandığında ödeme alabilirsiniz. Smoner için minimum ödeme tutarı bellidir. PayPal ile günlük ödemeler yapılır. Smoner, 1000 görüntüleme başına belli bir kazanç vaat ediyor. Sizin yönlendirmenizle üye olan arkadaşlarınızın kazançlarından da komisyon alabilirsiniz.

Shrinkearn: Hindistan'daki en iyi ödeme yapan bağlantı kısaltıcı sitelerden biri. 1.000 tıklama için belirli miktarda ödeme yapar. Referansınızla üye olan arkadaşlarınızın kazancı üzerinden ömür boyu komisyon kazanabilirsiniz. Kolay kullanımlı admin paneli ve linkler aracılığı ile detaylı istatistiki verilere canlı olarak ulaşmanızı sağlar. Hindistan için PayPal, Skrill, UPI ve banka havalesi yoluyla ödeme yapar. 7/24 müşteri desteği sunar.

LinkSpy. cc: Bu gerçekten bir URL kısaltıcı değil - aynı anda birden fazla kısaltıcı kullanmanıza izin veren bir reklam sunucusu! LinkSpy, trafiğinizi URL kısaltıcılar arasında döndürür, böylece daha yüksek oranlar elde edebilirsiniz. Manuel olarak kısa bağlantılar oluşturmanıza ve tam sayfa komut dosyaları veya API'ler kullanmanıza olanak tanır. Ödemeler hesabınıza bağlanır. Asgari ödeme tutarı ve ödeme yöntemleri de yine bu sitelerin kurallarına göre belirlenir.

Clk. sh: Clk. sh, en yeni ve en çok kazandıran bağlantı kısaltıcı sitelerinden biridir. Sizin yönlendirmeniz ile gelen arkadaşınızın %25 kazancını alırsınız. Reklam verenlerin tam ekran reklamlar oluşturmasına banner ve geçiş reklamları olarak bilinen uygulamalardaki performanslarını izlemesine olanak tanır. Minimum ödeme tutarı vardır ve PayPal ile ödeme yapar. API'leri sayesinde bağlantıları kısaltma olanağı sunar ve 7/24 müşteri desteği vardır.

Ouo. io: İnternetten ekstra gelir elde etmenize yardımcı olabilecek en iyi link kısaltma sitelerinden biri ouo.io'dur. Her ayın 1'inde ve 15'inde otomatik olarak ödeme yapar. PayPal veya Payza için minimum para çekme miktarı bellidir. Arkadaşlarınızın kazançlarından %20 komisyon kazanabilirsiniz.