Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Domainim hakkında bi sohbet edelim.

• Konbuyu başlatan Poyraz
  • Başlangıç tarihi
P

Poyraz

Tilki Adayı
Web
www.karsihaber.com
Kredi
129
Ticaret: 0 / 0 / 0
Geçen gün karsihaber.com domainini kayıt ettirdim da pa değerleri ve arama hacimi yüksekti sizce iyi mi yaptık projelendirilir mi? Bunun yanı sıra haberden ziyade genel blog gibi yönetmeyi düşünüyorum sizce ne yapalım.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Kredi
3,614
Ticaret: 1 / 0 / 0
Selamlar, öncelikle hayırlı olsun. Da pa değerleri gerçekten güzel bir domain yakalamışsınız. Bu konuda sizi tebrik ediyorum. Haber sitesi olarak değerlendirirseniz bu konuda; Facebook sayfaları ile desteklemenizin, sitenize ivme kazandıracağı görüşündeyim. Ayrıca içinde haber kelimesi geçen bir domaine blog kurmak yerine haber sitesi olarak değerlendirirseniz daha iyi olur gibi gözüküyor.

İyi çalışmalar :)

P

Poyraz

Tilki Adayı
Web
www.karsihaber.com
Kredi
129
Selamlar, öncelikle hayırlı olsun. Da pa değerleri gerçekten güzel bir domain yakalamışsınız. Bu konuda sizi tebrik ediyorum. Haber sitesi olarak değerlendirirseniz bu konuda; Facebook sayfaları ile desteklemenizin, sitenize ivme kazandıracağı görüşündeyim. Ayrıca içinde haber kelimesi geçen bir domaine blog kurmak yerine haber sitesi olarak değerlendirirseniz daha iyi olur gibi gözüküyor.

İyi çalışmalar :)
Teşekkürler :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Kredi
572
Google News Kaydı almanızı öneririm mutlaka haber siteleri için birebir. Zamanla adsense onay çıktı mı ohhh miss.