Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Domain Çekiliş Sonuçları

• Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Değerli Tilki.NET ailesi, hepinize iyi akşamlar dilerim. 12 Mayıs 2022 tarihinde açmış olduğumuz, aşağıda linki bulunan konunun sonuçlarını burada sizlerle paylaşmak ve ufak bir bilgilendirme yapmak için bu konuyu açıyorum.
Çekilişimize daha fazla kişinin katılabilmesi adına reklam çalışmaları yaptık. YouTube üzerinde yaptığımız çalışmalarda maalesef yeterli ilgi ve alakayı göremedik. Üzülerek söylemek istiyorum ki; Tilki.NET yönetimi olarak forum aktifliğini arttırmak amacı ile yaptığımız bu çekilişte başarısız olduk. Hedefimiz forumun biraz daha canlanmasını sağlamaktı. Yaptığımız reklam çalışmamızın başarısız olması; asla pes ettiğimiz anlamına gelmez ve bugün geçmişte edindiğimiz tecrübeler ışığında biliyoruz ki; daha sıkı bir şekilde foruma sarılmalıyız.

Forum açıldığı günden, bugüne kadar başarılı ve başarısız olduğumuz farklı senaryolar yaşadık, yeni tecrübeler edindik. Geçtiğimiz bu yollarda bizi yalnız bırakmayan Tilki.NET ailesine teşekkürü bir borç bilirim.

Çekilişe Katılım Sağlayan ve Kazanan ÜyelerimizHediyesi Teslim Edilen Üyelerimiz
@Poyraz@Mervece
@nsrtyksl@Derin
@LOTR Manyağı
@m2hmet

Listenin daha uzun olmasını isterdim ama maalesef değil. Forumumuza katkı sağlayan ve yukarıda ismi yazılı olan tüm üyelerimiz, başarısızlıklarımıza rağmen yanımızda olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sayı zaten az olduğu için çekiliş için bir canlı yayın yapmak istemedim, hediyeyi çekilişe katılan herkese vermek istiyorum. Söz verdiğim gibi Google domain register fiyatı değerinde ödüllerinizi almak için tarafıma en geç 14 gün içinde mesaj atabilirsiniz.

Google alan adı kayıt fiyatı 01.07.2022 itibari ile 75TL'dir.

İyi forumlar dilerim. ♥

Son düzenleme:
Derin

Derin

Moderatör
Moderatör
Ticaret: 0 / 0 / 0
Belki bugün değil ama bir gün çok kalabalık kişilere doğru bilgileri aktarıcaz hep beraber ❤️💕

Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Değerli Tilki.NET ailesi, hepinize iyi akşamlar dilerim. 12 Mayıs 2022 tarihinde açmış olduğumuz, aşağıda linki bulunan konunun sonuçlarını burada sizlerle paylaşmak ve ufak bir bilgilendirme yapmak için bu konuyu açıyorum.
Çekilişimize daha fazla kişinin katılabilmesi adına reklam çalışmaları yaptık. YouTube üzerinde yaptığımız çalışmalarda maalesef yeterli ilgi ve alakayı göremedik. Üzülerek söylemek istiyorum ki; Tilki.NET yönetimi olarak forum aktifliğini arttırmak amacı ile yaptığımız bu çekilişte başarısız olduk. Hedefimiz forumun biraz daha canlanmasını sağlamaktı. Yaptığımız reklam çalışmamızın başarısız olması; asla pes ettiğimiz anlamına gelmez ve bugün geçmişte edindiğimiz tecrübeler ışığında biliyoruz ki; daha sıkı bir şekilde foruma sarılmalıyız.

Forum açıldığı günden, bugüne kadar başarılı ve başarısız olduğumuz farklı senaryolar yaşadık, yeni tecrübeler edindik. Geçtiğimiz bu yollarda bizi yalnız bırakmayan Tilki.NET ailesine teşekkürü bir borç bilirim.

Domain Çekilişi Katılım Sağlayan Üyelerimiz
  • @Derin
  • @LOTR Manyağı
  • @Poyraz
  • @Mervece
  • @nsrtyksl
  • @m2hmet
Listenin daha uzun olmasını isterdim ama maalesef değil. Forumumuza katkı sağlayan ve yukarıda ismi yazılı olan tüm üyelerimiz, başarısızlıklarımıza rağmen yanımızda olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sayı zaten az olduğu için çekiliş için bir canlı yayın yapmak istemedim. Söz verdiğim gibi Google domain register fiyatı değerinde ödüllerinizi almak için tarafıma mesaj atabilirsiniz.

Google alan adı kayıt fiyatı 01.07.2022 itibari ile 75TL'dir.

İyi forumlar dilerim. ♥
Kazandım mı 😁

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr

İyi forumlar dilerim. ♥
Kolay olsaydı herkes yapardı kardeşim, acelemiz yok sabrımız var. Zaman her şeyin ilacı demişler, boşuna dememişler. Azim ve kararlılıkla elbette bu forum senin ve bizim istediğimiz yere gelecek. Emeklerine sağlık.

nsrtyksl

nsrtyksl

Tilki Adayı
Teşekkürler @Thous, akşama seninle irtibat kuracağım 🥳

P

Poyraz

Tilki Adayı
Web
www.karsihaber.com
Şimdi kim kazandı anlamadım benim de ismim başta gibi.

Moderatörün son düzenlenenleri: