Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Disney+ Türkiye Yayın Hayatına Başladı!

• Konbuyu başlatan LOTR Manyağı
  • Başlangıç tarihi
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Ticaret: 0 / 0 / 0
Selamlar,

Yayın hayatına Türkiye'de de başlayan izlenebilir içerik platformu Disney+ 14 Haziran'da yaptığı gala ile ses getirdi. Marvel, Star Wars, Pixar, National Geographic ve çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz bu platform aylık 34,99 TL ve yıllık 349,90 TL. Erken üyelik sistemi sayesinde üye olanlar yıllık 279,90 TL gibi güzel bir indirimden faydalandı. En iyi Türk oyuncuların da anlaşma sağladığı platform ses getirecek gibi duruyor.

m2hmet

m2hmet

Tilki Adayı
Evet, fakat parası biraz abartı olmuş :). Tr ekonomisinde böyle oluyor yapacak birsey yok

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Evet, fakat parası biraz abartı olmuş :). Tr ekonomisinde böyle oluyor yapacak bir şey yok.
Katılmıyorum, Netflix'in en düşük paketinin 50 TL'ye yakın olduğu bu günlerde Disney+ indirimli alınsaydı ayda 24 TL gibi bir tutara tekabül ediyordu. Yani yarısından az. Sırf Marvel filmleri için bile verilir.

Derin

Derin

Moderatör
Moderatör
Her şey iyi güzel de tiktok fenomenlerinin o galada ne işleri vardı hala anlam veremiyorum

Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Katılmıyorum, Netflix'in en düşük paketinin 50 TL'ye yakın olduğu bu günlerde Disney+ indirimli alınsaydı ayda 24 TL gibi bir tutara tekabül ediyordu. Yani yarısından az. Sırf Marvel filmleri için bile verilir.
Çok pahalı değil mi ya, yılık 300 küsur TL.