Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

.com uzantılı okunaklı domain arıyorum

• Konbuyu başlatan m2hmet
  • Başlangıç tarihi
m2hmet

m2hmet

Tilki Adayı
Ticaret: 0 / 0 / 0
Merhabalar, nulled forumu kuracağım fakat aklıma bir türlü domain gelmiyor.

.com uzantılı 4-8 harfli, okuması kolay & akılda kalıcı domain arıyorum.

Örnek :

onediobe
enxf

GGibi

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Benim tavsiyem; nulled işinden uzak dur hocam, başını sonradan çok ağrıtır. Dertsiz başına iş açarsın

m2hmet

m2hmet

Tilki Adayı
Benim tavsiyem; nulled işinden uzak dur hocam, başını sonradan çok ağrıtır. Dertsiz başına iş açarsın
Türklerden uzağım hocam. Türk hocalarıma asla karışmam :). Amacım Türk arkadaşlara nulled eklenti dağıtmak.

Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Şiddetle uzak durmanı tavsiye ederim. Elbette burada çıkıp domain önerisi yapabilirim ancak bir kişinin benimde vesilemle başını yakmasını istemem.

Nulled işini yapanların ülkelerinde bilişim suçlarıyla ilgili ya yasa yok ya da varolan yasalar yeterli değil. Bu yüzden tutuklanmıyorlar. Zaten nulled piyasasını az çok biliyorsan piyasaya yeni site girmediğini girenlerin ise fake siteler olduğunu görmüşsündür.

Cloudflare arkasına saklanırım falan dersen öyle bir şansın yok cloudflare gizleme hizmeti değil anında hosting ip adresini ve senin mailini veriyorlar.

Yabancılar çok sağlam çalışıyor kendileri değil avukatlık şirketleri veya fbi üzerinden contact kurup gerekli işlemleri sağlıyorlar. Bu şirketlerin ise bir çoğunun Türkiye şubesi mevcut.

Bir açığını yakaladıklarında gözünün yaşına bakmazlar...

m2hmet

m2hmet

Tilki Adayı
Şiddetle uzak durmanı tavsiye ederim. Elbette burada çıkıp domain önerisi yapabilirim ancak bir kişinin benimde vesilemle başını yakmasını istemem.

Nulled işini yapanların ülkelerinde bilişim suçlarıyla ilgili ya yasa yok ya da varolan yasalar yeterli değil. Bu yüzden tutuklanmıyorlar. Zaten nulled piyasasını az çok biliyorsan piyasaya yeni site girmediğini girenlerin ise fake siteler olduğunu görmüşsündür.

Cloudflare arkasına saklanırım falan dersen öyle bir şansın yok cloudflare gizleme hizmeti değil anında hosting ip adresini ve senin mailini veriyorlar.

Yabancılar çok sağlam çalışıyor kendileri değil avukatlık şirketleri veya fbi üzerinden contact kurup gerekli işlemleri sağlıyorlar. Bu şirketlerin ise bir çoğunun Türkiye şubesi mevcut.

Bir açığını yakaladıklarında gözünün yaşına bakmazlar...
Şimdi celil hocam dediklerinizi az çok zaten biliyorum fakat nulled topluluğundan kastım başka forumların ücretsiz, kendi ürettiği eklenti - tema vb. paylaştıkları kaynakları kendi forumumda paylaşmak. Anlayacağınız takip ettiğim XF forumlarının kaynaklarını kendi forumuma kopyala yapıştır yapacağım. Görsellerde forumun kendi ismi, linki olduğu için de bunda bir problem olacağını sanmıyorum.

Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
xenforoteam.com
xenforocrew.com
xfvips.com
xenforopro.com