Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bluestacks Nedir?

• Konbuyu başlatan Slade
  • Başlangıç tarihi
BlueStacks, masaüstü bilgisayarlarda mobil oyun oynarken şarjın bitmesi ve cihazın aşırı ısınması gibi sorunları çözmek için 2011 yılında geliştirilen ilk portaldır. Başka bir deyişle, masaüstü bilgisayarınızın mobil cihazında oynadığınız oyunları da oynamanıza olanak tanır. Üstelik ücretsiz ve kesintisiz! Android bileşenleri ile geliştirilmiş bir mimariye sahip Bluestacks, dünya çapında Mac ve Windows işletim sistemlerini çalıştıran cihazlarda tam ekran oyun oynamak için dünya çapında kullanılan bir uygulamadır.

BlueStacks, bilgisayarınızda Android işletim sistemi üzerinde program çalıştırmanıza izin veren bir uygulamadır. Android işletim sistemi için oluşturulan oyun ve programlar BlueStacks bilgisayarda çalışmasına olanak sağlar. BlueStacks adlı bir uygulamayı kullanarak Android oyunlarını PC'nizde oynayabilirsiniz. BlueStacks AppPlayer adlı yazılım Bluestacks tarafından geliştirilmiştir. BlueStacks AppPlayer, genel olarak kısaca BlueStacks olarak isimlendirir.

Bluestacks nedir

Bluestacks Özellikleri Nelerdir?

Bilgisayarın tüm unsurlarıyla bütünleşir. Kamera, mikrofon, fare gibi sensörler ile hemen çalışır ve uygulama üzerinden yapılan işlemlerde aktif hale gelir. Herkesin cep telefonlarında defalarca kullanılan uygulamalar ve oyunlar var ve asla vazgeçilmezdir.

Cep telefonda şarjın bitmesi ve aşırı ısınma sorunu yaşamadan bu uygulamalara ve oyunlara bilgisayarınızda kesintisiz erişim sağlar. BlueStacks'in sunduğu tam olarak budur. Dünyada cep telefonlarında en çok oynanan PUPG Mobile gibi birçok popüler oyun ve uygulamayı bilgisayarınızda kullanmanızı sağlayan Android uyumlu bir yazılımdır.

Ayrıca oyuncular için tasarlanan yapı, online olarak oynadığınız herhangi bir oyunu Twitch ve Facebook gibi platformlarda yayınlamanıza olanak tanıyor. Arayüz, hem menüleri hem de simgeleriyle Android'i andırıyor ve kullanımı kolay hale getiriyor. Yazılım geliştiriciler de ürünlerini uygulamalar aracılığıyla test edebilirler. Tüm bu özellikleriyle çoğu kişinin ilgisini çeken BlueStacks, şu anda 400 milyonun üzerinde kullanıcıya sahiptir.

BlueStacks Nasıl Kurulur?

Dünyanın en uyumlu işletim sistemi olan Android ile hemen her platformdaki uygulamalara erişebilirsiniz. Bu akılda tutularak tasarlanan Bluestacks, uygulamanızdan yararlanma olanağı sağlar. Android uygulamalarını masaüstünüzde oynatmak çok kolaydır, çoğu uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir ve metin mesajlarına anında erişebilirsiniz. BlueStacks platformu sayesinde uygulamanıza daha büyük bir ekrandan erişebilirsiniz. Eğitim dersleri, sosyal konular, uygulamalar ve daha fazlasını indirebilirsiniz.

• Öncelikle BlueStacks'i güvenli bir yerden indirmeniz gerekir. Kendi sitesine gitmek için yandaki linke tıklayın.
  • BlueStacks programını yüklendikten sonra kurulum sırasında dikkat edilmesi gereken herhangi bir adım bulunmamaktadır. Next- Finish (İleri-Bitir) olarak kurulumu sağlanır.
  • BlueStacks kurulum ekranında BlueStacks'i başka bir sürücüye kurabilirsiniz. C veya D sürücüsü için Kurulumu Özelleştir bağlantısı sağlanabilir.
  • BlueStacks kurulumu sırasında oturum açmanız istenecektir. Giriş yapmak için sisteme Gmail hesabınızla giriş yapmak anlamına gelir. Dilerseniz giriş ekranından bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.
  • Google Play'den Android uygulamaları indirmek ve çalıştırmak için Bluestacks'a Google ile de kaydolabilirsiniz.

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Ticaret: 0 / 0 / 0
Eskiden bilgisayardan İnstagram uygulamasını telefonda olduğu gibi full özelliklerle kullanmak için bu programı indirirdik. Bir de COC oynamak için :D