Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Blogger İçin SEO Uyumlu 3 Ücretsiz Tema

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Blogger ile yeni bir blog sitesi oluşturmak oldukça kolay! Saniyeler içerisinde istediğiniz alan adına sahip bir blog sitesini, hiçbir ücret ödemeden ve hosting işlemleri ile uğraşmadan oluşturabiliyorsunuz. Süreç oldukça basit ancak yine de birçok kişi Blogger kullanmak konusunda çekimser görünüyor. Peki, Blogger ile blog oluşturmak bu kadar kolay ve ucuzken insanlar neden hala Wordpress'i tercih ediyorlar?

Blogger ile SEO uyumlu bir web sitesi oluşturmak ne yazık ki oldukça zor! Birçok teması yeterli uyumluluğa sahip değil. Bu nedenle ya son derece basit ve minimalist bir tema seçeceksiniz ya da birçok sorunla boğuşacaksınız. Webmaster topluluklarının önemli bir kısmı bu durumun farkında olduğu için genellikle Blogger yerine Wordpress tercih edebiliyorlar. Ancak biz bu yazımızda, sizlere Blogger İçin SEO Uyumlu 5 Ücretsiz Tema tanıtacağız! Böylece sizlerde Blogger ile oluşturmuş olduğunuz blog sitelerinizin optimizasyon sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

1) MINIMAL BLOG THEME
Colorlib tarafından geliştirilen bu tema adından da anlaşılacağı üzere oldukça sade bir yapıya sahip. Bu durum ilk başta bir dezavantaj gibi görünebiliyor ancak reklam yerleşimi ve SEO uyumluluk açısından büyük bir artısı olduğu da çok açık.

Minimal


2) FUTUREMAG BLOG THEME
Klasik bir magazin teması olsa da SEO uyumluluk konusunda çığır açmayı başaran FutureMag, Blogger temaları arasında özel bir yere sahip. Ancak bu temanın ayarlamalarını yapmak çoğu zaman vakit alıcı olabiliyor. Bu nedenle Blogger için SEO Uyumlu Tema seçerken Webmasterlar tarafından daha az tercih edilmektedir.

Futuremag

3) PIXEL BLOG THEME
Blogger için SEO Uyumlu Temalar önerdiğimiz bu yazıda kişisel fikirler belirtmek gibi niyetimiz yoktu ancak Pixel Blog Teması öylesine başarılı bir tema ki, önermemek elde değil. Gerektiği kadar sade, gerektiği kadar renkli ve görsel olarak harika bir sonuç! Düzenlemelerini yapmak çok zaman almıyor ve tam anlamıyla SEO uyumlu. Bunların yanında reklam yerleşimi konusunda da harika bir tema, reklam gelirlerinizi kesinlikle arttıracak!

Pixel

Bizim bu yazımızda önereceğimiz SEO Uyumlu Blog Temaları bu kadardı! Sizin de önermek istediğiniz temalar varsa yorumlara ekleyebilirsiniz, bende böylece yazıya yeni temalar eklemiş olurum. Herkese iyi forumlar!
 
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Katılım
28 Şub 2022
Mesajlar
370
Konum
Samsun
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Çok güzel gözüküyorlar, günümüzde wordpress etkisi ile etkisini azaltmış olsa da yüklü Hosting ödemelerinden kurtulmak isteyenler için Blogger önemli bir alternatif. Elinize sağlık konu çok güzel olmuş 🙏
 
WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Çok güzel gözüküyorlar, günümüzde wordpress etkisi ile etkisini azaltmış olsa da yüklü Hosting ödemelerinden kurtulmak isteyenler için Blogger önemli bir alternatif. Elinize sağlık konu çok güzel olmuş 🙏
Teşekkür ederim. Bence de hosting fiyatları bu kadar artmışken hala çok iyi bir alternatif. :)