Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Birbirinden Estetik 4 Wordpress E-Ticaret Teması

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Wordpress ile E-Ticaret siteleri kurmak, son zamanlarda Script ile e-ticaret siteleri kurmaktan çok daha popüler! Bu durumun ortaya çıkmasında çok çeşitli nedenler rol oynuyor ancak en temel neden, Wordpress’in çeşitli Script sistemlerine kıyasla çok daha pratik ve kullanışlı olması diyebiliriz.

Eğer siz de Wordpress ile E-Ticaret Sitesi Kurmak fikrindeyseniz, bazı eklentilerin yanında göze hoş gelen ve kullanışlı bir temaya da ihtiyacınız var demektir. Biz de sizin bu ihtiyacınızı karşılayabilecek Birbirinden Estetik 4 Wordpress E-Ticaret Teması bulduk! Bu temaların her biri oldukça güzel görünüyor, aralarından bir tanesini beğeneceğinize gönülden inanıyoruz.

1

1) Max Store​

E-ticaret eklentileri ve tema entegrasyonu ile uğraşmak istemiyorsanız Max Store sizin için harika bir seçim olacaktır. WooCommerce eklentisi ile uyum halinde çalışıyor ve sade, kullanışlı bir tasarıma sahip.

2

2) Flash​

2020 Yılında geliştirilmiş olan bir diğer Wordpress E-Ticaret Teması ise FLASH! Bu tema oldukça kullanışlı ve son derece estetik görünüyor. Birçok sisteme entegre bir şekilde çalışabiliyor ve kullanıcıların da hoşuna gidebilecek bir yapıya sahip.

3

3) eStore​

Günümüz e-ticaret sitelerinin birçoğu eStore benzeri temalar kullanıyor. Kalabalık bir ürün profiline sahipseniz eStore sizin için biçilmiş bir kaftan!

4

4) Tyche​

Parfüm, takı gibi e-ticaret sitelerinin sıklıkla kullandığı Tyche teması; son zamanlarda oldukça popüler bir hale geldi. Wordpress E-Ticaret Temaları arasında bilinirliğini arttırmaya da devam ediyor.

Bu temaların her biri oldukça hoş görünüyor ve E-Ticaret sitenize farklı bir hava katacak! Ayrıca müşterilerinizin site içerisinde özgürce dolaşmasını ve bunu yaparken de çeşitli sorunlarla karşılaşmamalarını sağlayacak. Temalarla ilgili sorularınız varsa yorumlardayım, herkese iyi forumlar!
 
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Katılım
28 Şub 2022
Mesajlar
370
Konum
Samsun
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Wordpress gerçektende işlev olarak her şekilde kullanılıyor, güzel konu olmuş, elinize sağlık 🙏 Woodmart teması woocomerce konusunda en beğendiğim temalardan🦊
 
WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Wordpress gerçektende işlev olarak her şekilde kullanılıyor, güzel konu olmuş, elinize sağlık 🙏 Woodmart teması woocomerce konusunda en beğendiğim temalardan🦊
E-Ticaret sitesi açmak için insanlar çeşitli firmalara binlerce lira ödüyorlar. Ama Wordpress varken bence hiç gerek yok! Gerçekten harika bir şey, boşuna koca internet dünyasının yarısını ele geçirmemiş.