Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Asmus1990 kim? Hakkımdan biraz bahsedelim.

• Konbuyu başlatan Asmus1990
  • Başlangıç tarihi
Asmus1990

Asmus1990

Tilki Adayı
Web
atlantisgamer.com
Kredi
83
Ticaret: 0 / 0 / 0
Merhaba ben Asmus1990, ben kimim ismin ne nasıl buralara geldin nickin neden bu diye sorar gibi olduğunuzu düşündüm.

Nicki nasıl buldun diye soranlar için o yıllarda popüler olan minecraft için aldığım ilk premium ismimdi ve 9 yıldır bu ismi kullanıyorum nickim buradan gelmektedir.

Merhaba ben Abdullah, Trabzon'da doğdum ve şuan kocaeli ilçesinde yaşıyorum bilgisayar ile aram çok iyidir 8 yaşımda girdiğim bu serüvene nasıl mı başladım?
8 yaşımda ilk bilgisayarı mı elime aldığımda bir çok şey araştırdım web sitesi nasıl kurarım en iyi temayı nerden temin ederim vb. gibi bir çok şey araştırdım ve o zamanın meşhur oyunlarından kendime minecraft sunucularının eklentilerini geliştirmeye başladım ve Java ile başlangıcımı yaptım bir çok profesyonel sunucunun geliştirildiğini yaptım ve yaşım ilerledikçe web site yapmaya başladım ve sunucu eklentilerinin apilerini kullanarak profesyonel demesek de sitelerini yapmaya başladım.

Aklıma şu soru geldi acaba php öğrenebilir miyim? ve bazı platformlar üzerinden dersler aldım sadece izlemeye bırakmadım tabii ki kendim de bir şeyler deneyerek yaptım hatalı olduğum yerde araştırma yaptım nasıl düzeltilir gibi ve yavaş yavaş trenler raya oturmaya başladı. Artık yavaş yavaş güzel bir şeyler çıkarmaya başladım ve ilerde çok güzel işlere adım atacağımdan emin oldum bir çok sıkıntım oldu bir çok sorunlarım oldu ama hayır demedim her zaman daha çok gelişmek için uğraştım ve artık bir kaç firmada çalışıyorum gerek Xenforo ve Wordpress olsun profesyonel olarak kendimi de bu alanda geliştirdim nasıl yapılır vb. gibi şuanda çok iyi konumlardayım ve önümde daha çok uzun yıllar var şimdi kendimi yeni dallara kısaca robot tasarlamalarında geliştirmek istiyorum ve çalışmalara başladım buraya kadar okuyan varsa teşekkür ederim herkese güzel başarılar diliyorum.