Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Anahtar Kelime Kullanımı İle İlgili Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

  • Konbuyu başlatan WebFaresi
  • Başlangıç tarihi
WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Bir arama sonucunda en yüksek performansı gösterebilmek adına anahtar kelime kullanımı oldukça önemlidir. Hangi aramalar sonucunda sayfanın gösterileceğini belirleyen ve en çok hangi konu hakkında bilgi verildiğini arama motorlarına anlatan detay da budur! Öyleyse bu kavrama büyük bir özen göstermeliyiz ve bununla ilgili olarak yoğun çalışmalar yapmalıyız. Çünkü arama sonuçlarında en iyi performansı göstermek siteler için çok önemli ve bunu sağlayamayan siteler hayatta kalamıyorlar! Ziyaretçi çekemeyen bir site hiçbir şey ifade etmez.

Tüm bu sorunları aşabilmek için Anahtar Kelime Kullanımı İle İlgili Detaylar hakkında bazı bilgiler paylaşacağız. Bu bilgilerin her biri oldukça önemli, dolayısıyla yeni makaleler oluştururken söz konusu bu bilgileri aklınızdan çıkartmamanız gerektiğini unutmayın! Şimdi, Google ile olan ilişkinize pozitif bir etki yaratacak olan detaylara bir göz atalım.

Anahtar Kelime Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!
  • Birkaç tane odak anahtar kelime belirleyin ve yazı içerisinde bu anahtar kelimeleri "KALIN" biçimde yazın.
  • Aynı anahtar kelimeyi 100 kelime başına yalnızca 1 defa kullanın. Fazlasına gerek yok!
  • Anahtar kelime kullanmak için yazının akışını bozmayın. Yazı ile uyumlu bir şekilde anahtar kelimeleri yerleştirin.
  • Aynı yazı içerisinde 10 farklı anahtar kelimeye göre yok, sadece birkaç tanesi yeterli olacaktır.
  • Daha iyi arama sonuçları almak için rekabetin düşük olduğu anahtar kelimelere odaklanın.
İşte, tüm bu maddelere yeterince odaklandığınız takdirde arama sonuçları açısından daha iyi sonuçlar almanız mümkün olabilir. Konuyla ilgili sorularınızı yorumlara bırakabilirsiniz, iyi forumlar!