Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2022 En Hızlı Wordpress Temaları

  • Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
2022 en hızlı Wordpress temaları ile birlikte sitenize hız katabilir, ziyaretçiler tarafından sitenizden daha fazla keyif alınmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sitenizin hızlı olması arama motorları değerleri açısından da çok önemlidir.

2022 en hizli wordpress temalari

Avada​

2022 en hızlı Wordpress temaları arasında sayfa yüklenme değerleri açısından dikkat çeken Avada, genel blog veya kurumsal web sitesi kurmak isteyenler için idealdir. Ücretli olarak temin edilebilen temanın özellikle 50’den fazla demosu olması sayesinde istediğiniz görünüme kolay şekil kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda tema, Avrupa’nın Genel Veri Koruma Tüzüğü özelliği de taşır. Bu sayede sitenin GDPR uyumluluğu da sağlanmaktadır. 1,24 saniye yüklenme süresine sahip olan tema bu açıdan çok önemli değerler sunuyor.

Adaline​

2022 en hızlı Wordpress temaları arasında yine ücretli bir tema olan Adaline özellikle geniş kapsamlı düzenlemeye olanak tanıdığı için pek çok işlem yapılmasını mümkün kılar. Haber sitesinden, blog sitesine kadar kullanabileceğiniz tema hız değeri olarak 560 milisaniye sunuyor. Bu da kendisini oldukça hızlı hale getirmeyi başarıyor.

Jannah​

En sevilen temalar arasında Jannah uzun süredir popülerliğini koruyan bir tema olarak biliniyor. Güçlü özelleştirme seçeneklerinin yanında ziyaretçiler açısından da iyi bir kullanıcı deneyimi sunan tema özellikle hız değerleri açısından da takdir topluyor. 1,58 saniyelik yüklenme süresi ile birlikte sayfalar açılıyor ve hem ziyaretçiler hem de arama motorları için ideal değerler sağlanabiliyor.

Zakra​

2022 en hızlı Wordpress temaları arasında ücretsiz olarak öne çıkan Zakra, sayfa yükleme değerleri açısından kullanıcı memnun etmeyi başarıyor. Temanın özellikle ücretsiz olarak sunulması, kullanıcılar açısından önemli bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Ayrıca Elemantor gibi düzenleyiciler sayesinde de istediğiniz özellikleri temaya ekleyebilirsiniz. Mobil uyumlu olması ise herhangi bir düzenleme yapmadan doğrudan mobil cihazlardan sitenin erişilebilir olması anlamı taşıyor. Sayfa yüklenme değerleri olarak ise 1,25 saniye değere sahip.


Visia​

2022 en hızlı Wordpress temaları arasından özellikle kurumsal tema arıyorsanız, uygun fiyatı ile öne çıkan Visia’yı tercih edebilirsiniz. Tek sayfa tema olarak sunulan tema, 449 milisaniyede açılarak iyi sonuçlar yaratıyor. Aynı zamanda ziyaretçi deneyimine olumlu hitap eden yapısı da kurumsal görünüm açısından avantaj sağlıyor.
 
WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
84
Kredi
615
Points
118
Ticaret: 0 / 0 / 0
Site hızını artık Google da çok önemsiyor. Bu nedenle doğru tema seçimi çok önemli. Şahsen ben bile tıkladığım site birkaç saniye içinde açılmazsa geri yapıp başka siteye tıklıyorum.
 
K

kanaryaci

Tilki Adayı
Katılım
24 May 2022
Mesajlar
9
Konum
ankara
Kredi
71
Points
9
Ticaret: 0 / 0 / 0
Ben geolit kullanıyorum gayet başarılı ve destek olarakta baya iyiler. Türkler kazanması taraftayım.