Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2012'de İnci Sözlükteki Quantum Hikayesini Hatırlayan Var Mı?

• Konbuyu başlatan LOTR Manyağı
  • Başlangıç tarihi
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Ticaret: 0 / 0 / 0
Herkese merhaba,

Demin şans eseri karşılaştığım ve beni üniversite anılarıma götüren bir olaydan söz etmek istiyorum. 2012 döneminde inci sözlük şimdiki Instagram kadar popülerdi, belki hala öyle, bilmiyorum, çok oldu girmeyeli. O dönem yurttayken incide bir konu birden popüler oldu. Bir korku hikayesi. Quantum kullanıcı ismiyle bir arkadaş bir hikaye anlatıyor kısımlar halinde. Nasıl takip ve etkileşim var anlatamam. Abartmadan söylüyorum binlerce kişi konuya entry girmesini bekliyoruz. Tabii şimdi hikayenin gerçek olmadığını biliyoruz ama o dönem o hikayeyi okurken hissettiklerimi kelimelerle anlatmam imkansız. Konuyu fazla uzatmadan hikaye linkini vereceğim ve tekrar bildirmek isterim anlatılanlar gerçek değil. Sahte olduğuna dair kanıtları da konuya ekleyeceğim. Quantum isimli arkadaş hikayeyi yarım bıraktı yani sonu olmayan bir hikaye okuyup yarıda bittiğini görünce bana küfür etmeyin. Ve o dönem sinema sektöründen birileri de inciye takılıyor olacak ki hikayenin filmi çekildi hatta Quantum Twitter adresinde hikayenin çalındığını kendisiyle irtibata geçilmediğini dava açacağını yazmıştı. Gerisi sizde, linkleri bırakıyorum...

Hikaye linki:

Sahte olduğuna dair kanıtlar:

Hikayenin filmi: