Diğer

Erkeklerin Hoşuna Giden Telefon Mesajları

Erkeklerin hoşuna giden telefon mesajları atarak sevdiğiniz kişiyi sevindirmek, ona değer verdiğinizi hissettirmek, bu sayede onunla aranızdaki bağı kuvvetlendirmek ve sonsuza kadar sürdürmek her zaman önemlidir. Aslında söylediğiniz değerli sözlerle onu sevdiğinizi hissettirmek ve aranızdaki bağı kuvvetlendirmek her zaman ilişkinizi bir adım öteye taşır.

Aşk, iki kişinin kendilerinin dışındaki bir şeyleri paylaşması olarak tanımlanır.  Her iki insanın da birbirlerini sevmesi, değer vermesi ve karşılıklı iletişim kurması gerekir. O yüzden, sevdiğiniz kişiye seviyenizi belli etmek, onun sizden kaçmamasını sağlamak için, erkeklerin hoşuna giden sözler kısa bir ifadeyle çok şey anlatabilirsiniz.

Bunun için, ona aşk mesajları, erkeklerin hoşuna giden mesajlar, erkek sevgiliyi mutlu edecek mesajlar gibi iletiler göndermek, ona karşı duygularınızın farkında olmasını sağlayacaktır. Onu etkilemek için, kalbinizdeki duyguları doğru bir şekilde ifade etmelisiniz.

Erkeklerin hoşuna giden cümleler yardımıyla, erkek sevgilinizi ilişkinizi daha da derinleştirmek için çok özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Ona ne kadar sevdiğinizi, hayatınıza ne kadar özel olduğunu ve ilişkinizin ömür boyu sürmesini istediğinizi anlatmak için bu sözleri kullanabilirsiniz. Böylece, ilişkinizi güçlendirerek, onu sevgi ve saygıyla karşılamaya devam edebilirsiniz.

Son olarak erkek sevgilinize göndereceğiniz mesajların çeşidi çok fazladır. Her bir mesaj türünün kendine has özellikleri vardır, bu nedenle kendinize en uygun olan tarzda mesajlar oluşturup erkek arkadaşlarınıza bu mesajlardan gönderebilirsiniz.

Erkeklerin Hoşuna Giden Telefon Mesajları Örnekleri  

Bir erkeğin hoşuna gidecek mesajlar aşağıda örneklendirilmiştir.

 • Sevgilim, seninle olmak benim için sonsuz bir mutluluk. Seninle geçirdiğim her anın özel olduğunu hissediyorum. Seni her zamankinden daha fazla seviyorum, çünkü sen bana hayatımın sonsuz mutluluğu sunuyorsun. Seninle ilerleyen zamanlarda aramızdaki bağın daha güçlü olmasını diliyorum. Seni sonsuza dek seveceğim.
 • Seni çok seviyorum ve ne kadar özel olduğunu biliyorum. Ne kadar özel bir kişi olduğunu her gün daha fazla hissediyorum. Seni her zaman destekleyeceğim ve her zaman yanında olacağım. Bu ilişkiyi ömür boyu sürdürmek istiyorum.
 • Seni çok özel bir kişi olarak görüyorum.  Bu yüzden seninle olmaktan her zaman çok keyif alıyorum. Seninle olmak bana çok büyük bir mutluluk veriyor. Seninle olmaktan çok mutluyum. Seninle olan ilişkimizi her zaman daha da güçlendirmek istiyorum. Seni çok seviyorum ve seninle olmaktan her daim büyük bir zevk alıyorum.
 • Seni çok seviyorum ve ayrıca hayatında olmanın benim için ne kadar şanslı bir durum olduğunu her zaman hissettiriyor. Seni çok özel bir kişi olarak görüyorum ve her zaman yanında olacağım.
 • Seni her anımda hissetmeyi seviyorum. Her sabah seni görmek istiyorum. Seninle olmak benim için her zaman özel bir mutluluk.
 • Bugün aramızda sadece sen ve ben olsun. Gülümsemek için her zaman bana ihtiyacın var. Seni çok seviyorum ve her zaman yanında olmak istiyorum. Her zaman düşündüğümü söylemek istediğim şey, seninle olmak istediğimdir.
 • Seni seviyorum ve ne kadar önemli olduğunu her zaman hatırlamam gerekiyor. Her günüm seninle daha güzel olması için çalışıyorum. Seninle olsam her zaman mutlu olurum.
 • Seni her zaman gözlerimin önünde görmek istiyorum. Her zaman rüyalarımda özellikle seni arıyorum. Seninle olmak her zaman özel bir his bırakıyor.  Seni her zaman hayal etmek benim için özel bir şey.
 • Ruh eşim sensin. Her adımda bana yardımcı oluyorsun, çok şanslıyım seninle. Aynı zamanda kibar ve cömert olman, beni her zaman etkilemiştir.
 • Seninleyken özgüvenim her zaman yüksek ve duygularımı paylaşmaya istekliyim. Seninle birlikteyken, dünyanın en güzel kadını olmuşum. Seninle prensesim. Ne kadar çok sevdiğimi anlatmak istiyorum. Sensizlikten korkarım, lütfen benimle kal.
 • Güzelliğini ve mükemmeliyetini takdir ediyorum. Karizmatik kişiliğin beni her zaman etkilemiştir. Sen kalbimin tek sahibisin. Çok yakışıklısın, zorlukları aşmak için her zaman kendimi güvende hissediyorum. Sen gerçek bir prenssin.
 • Güneş doğmadan önce, sevgimizin sonsuzluğunu hissedebilmek için, seninle doğmayı özledim. Seni her gün daha fazla özlediğimi fark etmek, bana ne kadar çok sevdiğimi hatırlattı. Böylelikle bugünün her anını sana adadım. Seni düşünerek, gülümseyerek, senin için çok şeyler yapmak istiyorum.
 • Seni özgür bırakmak için ne kadar çok isteğim var. Seninle birlikte, seninle özgürlüğünün ampulünü yakmak istiyorum. Gülümseyerek, günün her anını paylaşmak istiyorum. Seni her zaman ve her an sevecek kadar çok sevdiğimi hissettirmek istiyorum.
 • Seninleyken her şeyi yaşamak için can atıyorum. Ne kadar uzun süre olursa olsun, hep seninleyim istiyorum.  Senin yanındayken içim her zaman kıpır kıpır.. Hoşuma giden her şeyin seninle ilgili olduğunu biliyorum.
 • Seni çok seviyorum ve her zaman sana özel olduğumu hissettirmek istiyorum.  Hayatımın en güzel anlarını seninle geçirmek istiyorum. Her an seni düşünüyorum. Seni çok seviyorum ve çok özel hissediyorum. Hayatımda her şeyin mutluluğu sende saklı.  Seninle olmak benim en güzel anlarımın bir parçası.

Sevgilinize, onu özel kılan, gülümseyerek hatırlayacağı mesajlar göndermek, sevgi ilişkinizi daha da güçlendirecektir. Sevgilinize, onu özel kılan, gülümseyerek hatırlamasını sağlayacak kadar özel mesajlar göndermek, sevgili ilişkilerinizi daha da güçlendirecektir. Sevgilinize uygun mesajları seçerek, çok özel anlarınızı paylaşabileceğinizi unutmayın. Erkeklerin hoşuna giden telefon mesajları, arayışındaysanız düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Asker Sevgiliye Uzun Mesaj konumuza da göz atmayı unutmayın.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu